18 августа 2014
Новый концепт, названный Toyota FT-1 Vision Gran Turismo, никогда не будет построен "вживую" и останется существовать лишь в виртуальном мире.

Ему также предстоят сражения на компьютерных трассах в рамках вышеупомянутой серии, но с точки зрения создателей концепта он представляет собой трековую модификацию родоначальника этой концептуальной линии – Toyota FT-1, представленного еще в начале года. Отличается он оформлением кузова и развитыми аэродинамическими элементами.




Однако, судя по тем экспериментам, которые в Toyota ставят над интерьером и экстерьером будущей новинки, проект развивается полным ходом.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
В Китаї представили «літаючу тарілку» з канальними вентиляторами — ідеальну для польотів у місті 27 февраля 2026
Переважна більшість розроблюваних сьогодні «літаючих автомобілів» виглядає потенційно небезпечно, оскільки оснащена відкритими пропелерними системами. Йдеться не стільки про загрозу знести голову випадковому перехожому, скільки про небезпеку розльоту уламків пропелерів під час зіткнення з перешкодами, наприклад, з численними проводами над вулицями та між будівлями. Канальні вентилятори в цьому плані виглядають безпечними, маючи як обмеження, так і перспективи.
Oppo Find N6 показали на живому фото: складку майже неможливо розгледіти 27 февраля 2026
Oppo Find N6 показали на живому фото: складку майже неможливо розгледіти
Razer випустила чохол для ноутбука за $130 з вбудованою бездротовою зарядкою 27 февраля 2026
Razer представила незвичайний чохол для ноутбуків Laptop Sleeve 16" з модулями бездротової зарядки. Аксесуар коштує 130 доларів, однак його висока ціна обумовлена наявністю одразу двох вбудованих у відкидну кришку зарядних панелей стандарту Qi2. Одна з них здатна заряджати смартфон з потужністю до 15 Вт, друга розрахована на більш дрібні аксесуари і видає до 5 Вт.