27 февраля 2017
Компания Volvo показала два тизерных изображения, которые показывают профиль нового кроссовера и его головную оптику.

Как видно на снимках, Volvo XC60 новой генерации получил оригинальные задние габаритные огни и фары головного света "Молот Тора". В целом, модель выглядит стильно и современно, и, скорее всего, будет повторять стилистику вседорожника Volvo XC90.
Предположительно, у второго поколения Volvo XC60 увеличилась колесная база. Это позволит предложить больше свободного места для пассажиров, а также увеличить объем багажного отделения. Кроссовер построен на платформе SPA. Новинка получит расширенную гамму бензиновых и дизельных силовых агрегатов.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кроуфорд привітала чоловіка з 64-річчям пляжним фото, а їхня дочка показала його в молодості 28 апреля 2026
Американська супермодель Сінді Кроуфорд на 64-річчя чоловіка показала його пляжні та спортивні фото та мило привітала, а їхня дочка поділилася його знімками у молодості
Електричне аеротаксі вперше здійснило політ з Манхеттена до аеропорту Нью-Йорка 28 апреля 2026
Американська компанія Joby Aviation провела перший демонстраційний політ повністю електричного повітряного таксі (eVTOL) з Манхеттена до міжнародного аеропорту імені Джона Кеннеді (JFK). Це важливий крок на шляху до комерційного використання електричних повітряних таксі у великих містах — тихих і простих в експлуатації в порівнянні з вертольотами.
Мерц: Іран принижує США, імітуючи переговори 28 апреля 2026
Німецький канцлер також заявив, що не бачить американської стратегії виходу з війни, і наголосив, що конфлікт коштує Німеччині багато грошей.