30 июня 2014
Копання Wargaming.net випустила спеціальну мобільну версію популярної онлайн-ігри World of Tanks для iOS-гаджетів.
Мобільна версія, яка отримала назву Blitz, як запевняють самі розробники, повністю оптимізована під сенсорне керування і можливості гаджетів. На даний момент в мобільну версію гри включені три нації: СРСР, США, і Німеччина, 90 моделей танків і 8 карт на яких дві команди по сім гравців будуть вести віртуальний бій.
World of Tanks Blitz розповсжується за системою free-to-play, але в ній, як і в повній версії, присутня можливість монетизації.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Могилевська з нагоди ювілею посвітила стрункими ніжками коло басейну 3 августа 2025
Співачка Наталія Могилевська святкує своє 50-річчя. З нагоди ювілею зірка поділилася спокусливим фотосетом.
В ОАЕ масово закривають рахунки компаній з РФ 3 августа 2025
Блокують рахунки не тільки підсанкційним компаніям, а й тим, хто працює з контрагентами, що занесені в "чорні списки" США, Європейського Союзу і Великої Британії.
Вхід за чорними запрошеннями та подарунки гостям: стало відомо, як пройшов приватний похорон Оззі Осборна та де рокер заповів його поховати На приватну поминальну службу запросили 110 осіб