14 мая 2019
Китайская компания Xiaomi, по сообщениям сетевых источников, в ближайшее время может анонсировать устройство для чтения электронных книг.

Речь идёт о гаджете в стиле ридеров Kindle. Новинка получит монохромный экран на основе электронной бумаги E Ink. Пока не ясно, будет ли реализована поддержка сенсорного управления.
Размер дисплея, как отмечается, составит около 8 дюймов по диагонали. Информации о разрешении на данный момент нет. Можно предположить, что панель сможет воспроизводить 16 оттенков серого.

Наблюдатели полагают, что устройство получит процессор MediaTek и адаптер беспроводной связи Wi-Fi. Прочие технические характеристики пока, к сожалению, не раскрываются.
Веб-источники добавляют, что Xiaomi может представить ридер уже до конца текущего месяца. Цена, вероятнее всего, не превысит 100 долларов США.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай запустив найбільшу в світі гібридну сонячну електростанцію, яка працює і після заходу сонця 11 июля 2026
Китайська державна корпорація China Three Gorges («Три ущелля») розпочала дослідно-комерційну експлуатацію найбільшої у світі гібридної сонячної електростанції, що поєднує сонячні панелі та геліоконцентратор. При цьому геліоконцентратор має оригінальну конструкцію, яка зовсім не схожа на звичні рішення з полем дзеркал і баштою в центрі. У новому виконанні він повністю «лежачий».
Ібупрофен визнали одним із найпроблемніших препаратів 11 июля 2026
Ібупрофен вважається не тільки одним з найпоширеніших препаратів, його також розглядають як один з найбільш…
Інженери в США створили ниряючого робоптаха для дослідження океану 11 июля 2026
Інженери Массачусетського технологічного інституту (MIT) та Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL) створили легкого робота, здатного літати, плавати під водою та самостійно злітати з водної поверхні. За словами розробників, це перша подібна платформа, яка може стати прототипом невеликих дослідницьких дронів і навіть нових повітряних апаратів.