15 февраля 2023

Слабкий попит, а, отже, надлишок смартфонів на складах, може змусити виробників воювати за покупців. Тобто, вони знизять ціни на свої продукти в поточному році. Про це заявив аналітик Мін-Чі Куо, повідомляє news.mydrivers.com.
За його словами, майже всі Android-бренди зіткнулися з перенасиченням складів. Через що гаджети можуть подешевшати мінімум на 100 доларів.
Схожа ситуація з Apple. Купертинівці вперше за останні 4 роки недоотримали квартальну виручку в 5%. Виробництво iPhone 14 і 14 Plus практично згорнуто через відсутність інтересу у людей.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що смартфони на Android можуть отримати довгоочікувану користувачами функцію завдяки прошивці 14-го покоління.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Три симптоми діабету: як виявити високий цукор в крові без глюкометра 24 июня 2026
Діабет є поширеним захворюванням, від якого страждають мільйони людей у всьому світі. Крім того, є…
Кому варто звертатися до психотерапевта чи до психіатра 24 июня 2026
Для цих спеціалістів є конкретні показання.
Українцям у Польщі відмовляють у статусі біженця 24 июня 2026
Практика поширюється у багатьох міських громадах: посадовці посилюють контроль та прискіпливо вивчають кожну заяву.