4 апреля 2017
Наследный принц и сын эмира Дубая Хамдан ибн Мохаммед Аль Мактум помог водителю, чей грузовик застрял в песке. Видео доступно на YouTube.
С помощью троса он привязал фуру к своему Mercedes-Benz Gelandewagen, а внедорожник сцепил с трактором и пикапом. Кроме того, из кузова самосвала была выгружена часть находившегося там песка. После этого грузовик удалось вызволить.
Принц Хамдан увлекается спортом, пишет стихи. Журнал Forbes в 2011 году оценивал его состояние в 18 миллиардов долларов.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чому бізнес-лідери 2026 року обирають кастомну розробку замість конструкторів 28 марта 2026
Дізнайтеся, чому бізнес у 2026 відмовляється від платформ - конструктори на користь Astro та Next.js. Економіка володіння, швидкість та SEO-переваги чистого коду.
Про що може свідчити постійна сухість у роті 28 марта 2026
Якщо в роті постійно сухо, це означає, що в організмі щось не в порядку.
У Києві викрили подружжя, яке виготовляло порно за участі малолітньої доньки 28 марта 2026
У Києві викрили подружжя, яке виготовляло порно за участі малолітньої доньки. Подробиці справи та фото Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі