Авіакомпанія хоче пропонувати квитки у відпустку на основі музики в Spotify

13 августа 2022

Авіакомпанія хоче пропонувати квитки у відпустку на основі музики в Spotify

Авіакомпанія easyJet вирішила надавати пасажирам персоналізовані рекомендації щодо місць для подорожі. У рамках проекту Listen & Book люди зможуть відвідати певні місця у Європі, Південній Африці та на Близькому Сході на основі прослуханої музики у Spotify. Про це повідомляє lbbonline.com.

Наприклад, якщо в людини спокійний, розслаблений і мрійливий музичний смак, їй запропонують відвідати ботсад у Лісабоні чи сауну в Гельсінкі. Настрій плейлистів визначать за позитивністю пісень, їх енергією та темпом. Додатковим бонусом ініціативи зроблять добірки найближчих музичних закладів у вибраному пункті призначення.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Spotify запустив в Україні подкасти.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Меган Маркл у стильному total black виступила на відкритті меморіалу в Женеві 19 мая 2026

Герцогиня Сассекська виступила з промовою на відкритті меморіалу, присвяченого дітям, які загинули внаслідок кібербулінгу. Маркл обрала стильний образ total black

Природний засіб для очистки організму 19 мая 2026

Для очистки організму варто спробувати хлорелу.

Microsoft повертає одну з найулюбленіших функцій старих версій Windows 19 мая 2026

Microsoft повертає одну з найулюбленіших функцій старих версій Windows

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше