АЗС можуть зупинити свою роботу з 1 березня через нові вимоги

18 февраля 2025

АЗС можуть зупинити свою роботу з 1 березня через нові вимоги

З 1 березня 2025 року в Україні може виникнути ситуація, коли всі автозаправні станції (АЗС) припинять свою діяльність. Таку заяву зробила народна депутатка Ніна Южаніна, зазначивши, що причина цього може бути пов'язана з проблемами у впровадженні нових вимог до реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Про це повідомляє Укравтопром.

Згідно з її словами, Національний банк, Міністерство фінансів та Державна податкова служба України ще не затвердили новий протокол передачі інформації від РРО до ДПС, з урахуванням змін у формі фіскального чеку. Це створює потенційну загрозу для стабільної роботи АЗС.

Що насправді відбувається на ринку пального

Проте, експерт паливного ринку Сергій Куюн запевняє, що ці побоювання є безпідставними. В ефірі програми "Ранок.LІVE" він заявив, що в реальності зупинка АЗС малоймовірна, навіть незважаючи на можливі проблеми з документами та змінами у нормативних актах.

"Критична інфраструктура, така як АЗС, не може залишитись без пального", — зазначив Куюн, наголошуючи на важливості цієї інфраструктури для країни. Він також підкреслив, що навіть якщо деякі документи потребують змін або доопрацювання, це не спричинить зупинку паливного ринку.

Експерт додав, що в разі потреби уряд може просто перенести дію нових вимог на кілька тижнів або місяців, а також оновити положення.

Як вирішувати проблему з документацією

Згідно з Куюном, якщо певні нормативні документи не відповідають сучасним вимогам, вони повинні бути переписані або адаптовані до нових умов. Це дозволить забезпечити нормальну роботу ринку, не зупиняючи важливі процеси.

З таким підходом, ринок пального продовжить функціонувати, і водії зможуть заправляти свої автомобілі без серйозних перебоїв у постачанні пального.

Раніше ми повідомляли, чому автомобілі стали менш надійними у 2025 році.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Судані під час удару БПЛА по мечеті загинули понад 40 людей 21 сентября 2025

Удар припав по мечеті, коли там зібралися жителі на молитву. Згідно з іншими даними, жертвами удару могли стати до 75 людей.

МОЗ запустило «клініки на колесах»: що безплатно можна пройти на місці 20 сентября 2025

У всіх областях України триває робота мобільних медичних бригад, які щомісяця виїжджають у віддалені громади для проведення оглядів, вакцинації та...

В ЄК назвали європейські країни-імпортери газу РФ 20 сентября 2025

Низка країн-членів ЄС все ще імпортує російський трубопровідний газ та скраплений природний газ (СПГ). Йдеться про вісім держав.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Регестратор 0.2
Регестратор

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше