28 сентября 2023
Речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, яку користь Україні принесуть ракети ATACMS від партнерів. За його словами, це зброя великої дальності. Тому відкриваються можливості планування розвитку бойових дій за прогресією, повідомляє УНІАН.
Плетенчук зазначає, що нове озброєння ніколи не є зайвим. Особливо, якщо воно допоможе виснажити ворога, знищити його логістику. Як наслідок - окупантам стане важче вести бої на передових позиціях.
"Тобто, це така сила, яка дає змогу, в принципі, зменшити втрати ЗСУ безпосередньо на лінії бойового зіткнення", - наголосив Плетенчук.
Військовий також прокоментував ракетну і дронову тактику росіян, коли вони запускають вибухівку для обльоту ледь не половини України, а потім вона з'являється в Одеській області.
"Дійсно важко сказати, чому це робиться. Тому що, в принципі, крилата ракета, її особливість у тому, що вона керована в польоті. Відповідно, таким чином вони можуть або намацувати наше ППО, або, маючи якусь інформацію, намагатися обійти їхню ППО в певних точках, які можуть вважати безпечними для прольоту", - сказав Плетенчук.
Нагадаємо, раніше ми давали великий огляд на ракети ATACMS.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві ревнивець побачив дружину з іншим та вдарив суперника ножем у груди 26 июля 2025
У Києві ревнивець побачив дружину з іншим та вдарив суперника ножем у груди. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі
Осадча сховала очі під капелюхом боа та розказала, про що її питають останні 20 років 26 июля 2025
Телеведуча і багатодітна мама Катерина Осадча, найбільше відом як ведуча передачі "Світські хроніки", пригадала, коли вперше одягнула у кадр капелюх.
Карпа заселфилася в бікіні, яке не робить з неї "дрогобицьку ковбасу" 26 июля 2025
Письменниця і співачка Ірена Карпа у властивій їй манері прорекламувала на собі купальник українського бренду.