На думку фахівців біометрична автентифікація не настільки безпечна, як здається

29 сентября 2022

Біометрична автентифікація не настільки безпечна, як здається

Підтвердження особистості через відбиток пальця чи сканування обличчя – звична справа для багатьох. Біометрія використовується при розблокуванні телефону, відкриванні дверей, старті авто та керуванні банківським рахунком. Крім того, деякі пристрої можуть розпізнавати голос. Фахівці ESET розібрали питання докладніше.

Типи аутентифікації

  • Сканування відбитків пальців. Технологія використовується при оформленні паспортів та туристичних віз. Її застосовують для ідентифікації злочинців та розкриття злочинів. Пальму першості серед використання у гаджетах отримала Apple у 2013 році. Потім функція втілилася в Android. Кожен бренд має свої підходи до моделей. Apple, Google та Samsung зберігають відбиток локально, а не в Інтернеті.
  • Розпізнавання особи. Працює по-різному. Можуть використовуватись порівняння зображень, відеоряди, тривимірні дані або композиція зображення камерами.
  • Голос. "Hey Google" або "Hey Siri" – прості команди для дії з голосовим помічником смартфона. Вони є частиною системи розпізнавання голосу, що реагує на конкретні команди.

Ризики

Біометрична автентифікація дозволяє не вигадувати довгі та складні паролі. Але, за словами представників ESET, хакери здатні отримати доступ до інформації та продавати її зловмисникам. А ті, у свою чергу, можуть створювати форми відбитків пальців та використовувати для доступу будь-куди без згоди користувача.

Для захисту всіх відомостей рекомендовано мати додаткову захисну програму та подбати про безпеку грошей під час онлайн-платежів.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, який вид вимкнення ноутбука експерти вважають шкідливим.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як запобігти нерегулярним менструаціям: ранкова практика для жіночого здоровʼя 28 ноября 2024

Усього 5 хвилин ранкової практики здатні позитивно вплинути на жіноче здоров’я, зменшити стрес і підтримати організм у боротьбі з негативними факторами сучасного життя.

Штучний інтелект навчили викривати вчених-шарлатанів 28 ноября 2024

Штучний інтелект навчили викривати вчених-шарлатанів

Пашинян відмовився їхати на саміт ОДКБ 28 ноября 2024

У лютому Пашинян оголосив про заморозку членства Вірменії в ОДКБ. Він констатував, що договір про колективну безпеку фактично не працює щодо його країни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Кабрита наше все 5.0
Кабрита наше все

Отзывов: 1

Интер Агро С 5.0
Интер Агро С

Отзывов: 3

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше