26 октября 2022

За останній тиждень в Україні спостерігається незначне подорожчання автогазу. При цьому подорожчання фіксуються лише на ряді АЗС, а великі національні та регіональні мережі поки що утримують цінник на скраплене паливо на одному рівні.
У середньому ціна на газ за 21-24 жовтня зросла на 25 копійок до 28,09 грн/л. Відповідною інформацією поділилися експерти з консалтингової групи "А-95", повідомляє портал Enkorr.
Найбільше подорожчання автогазу відбулося в мережах АЗС "Рур груп" та SOCAR. Тут вартість автогазу зросла на 1,5 грн/л та 0,63 грн/л відповідно (до 29 та 28,23 грн/л). Якщо говорити про заправки, на яких паливо взагалі не подорожчало, то сюди відносяться мережі ОККО, WOG, Shell і KLO.
Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, чи потрібні українським водіям запасатися паливомперед зимою.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Атака" на Валдай: росіяни не чули роботи ППО 30 декабря 2025
Кількість дронів, озвучена Сергієм Лавровим, яка нібито брала участь в атаці, значно перевищує загальну кількість зафіксованих ППО по всій території Росії тієї ночі.
У Києві зіткнулись Mercedes та Tesla: є загиблий, постраждали діти 30 декабря 2025
У Києві зіткнулись Mercedes та Tesla: є загиблий, постраждали діти. Подробиці ДТП, фото та відео Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі
Якість, дизайн і ціна: як знайти баланс у домашньому текстилі 30 декабря 2025
Всі прагнуть зробити свою домівку зручною, естетично привабливою та затишною. Домашній текстиль від виробника – це не просто практична деталь інтер’єру, а важливий елемент комфорту та стилю