В Україні побудують мініелектростанції на газу

10 февраля 2023

Боротьба з блекаутами: в Україні побудують мініелектростанції на газу

Нардеп і голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус заявив, що в Україні створять нову архітектуру енергосистеми. Зокрема, у країні побудують мініелектростанції. Про це повідомляє Ліга.

Роботи вже почалися в низці областей північного, східного та центрального регіонів. Йдеться про 20 енергостанцій, що працюють на газу. Вони допоможуть децентралізувати систему в майбутньому. Окупність об'єктів очікується в десятирічній перспективі. Будівництво ведеться за гроші, які Україна отримує як міжнародну допомогу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україні передали креслення мініелектростанцій з міста Горадже в Боснії і Герцеговині. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мерц розкритикував підхід Росії до мирних переговорів 28 августа 2025

Путін вважає правильним висунути неприйнятні попередні умови для цієї зустрічі, наголосив канцлер Німеччини.

Віткофф анонсував переговори з Україною 27 августа 2025

Спецпосланець Трампа заявив, що спілкується з росіянами щодня, а днями зустрінеться з представниками України. Після цього має відбутися зустріч Україна - РФ, а Трамп з'явиться у фіналі, щоб завершити угоду.

Українські театри помстилися Вуді Аллену за виступ у Москві 27 августа 2025

Українські театри помстилися Вуді Аллену за виступ у Москві Культура скасування в Україні запрацювала належним чином

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше