2 июля 2014
Британці Метт Грей та Том Скотт оголосили про запуск соцмережі Emojli, в якій все спілкування буде здійснюватися тільки за допомогою смайликів.
Як повідомляє The Independent, творці Emojli розповідають про те, що соціальні мережі загрузли в тролях, спамі та хештегах, а їхній сервіс вирішить всі ці проблеми. Автори зазначають, що їхній проект не є сатирою і стане повноцінним релізом.
Поки що в соцмережі є тільки сайт. Користувачі можуть вибрати собі нікнейм, який буде складатися тільки з смайликів Emojli. Після авторизації на сайті, юзери можуть шукати своїх друзів і спілкуватися з ними за допомогою одних лише смайликів.
Метт і Том планують також запустити окремий додаток-месенджер Emojli. За їхніми словами, запуск програми, швидше за все, відбудеться в кінці липня або вже у серпні.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві розкрили ботоферму для здирництва "криптоборгів" з українців 19 апреля 2026
У Києві розкрили ботоферму для здирництва "криптоборгів" з українців
Сухофрукти, які покращують роботу мозку, серця та судин 19 апреля 2026
Якщо вживати якісні фініки, то вони підуть лише на користь.
У Києві попрощалися із 11-річним Максимом Веремчуком, який загинув внаслідок атаки РФ 19 апреля 2026
У Києві попрощалися із 11-річним Максимом Веремчуком, який загинув внаслідок атаки РФ. Фото Вічна пам'ять жертві російського терору