Британцы совместили будильник с вибратором

12 сентября 2016

Британские разработчики представили новое поколение своего популярного устройства Little Rooster S, совмещающего функции вибратора и будильника.

Как и предыдущий девайс, новинка предназначена для клиторальной стимуляции и не вводится во влагалище, а лишь крепиться при помощи нижнего белья.

Пользователям предложат 30 режимов на выбор. В нужный момент устройство включится и должно обеспечить приятное пробуждение, за что отвечает усиленный в сравнении с предыдущим поколением мотор.

Напомним, ранее сообщалось, что в будильник встроили шокер.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Політичні зміни в ЄС несуть ризики для підтримки України - ЗМІ 3 августа 2026

Майбутнє Коаліції охочих може зіткнутися з викликами через можливі зміни керівництва у Великій Британії та Франції.

Вибух у Москві: Італія відповіла Росії на її заяви 3 августа 2026

Після вибуху в ресторані Balzi Rossi у Москві російське посольство в Італії заявило, що за інцидентом нібито стоїть Україна.

Apple планує перетворити майбутні розумні окуляри на гаджет для фітнесу 3 августа 2026

Компанія Apple планує перетворити свої майбутні розумні окуляри без доповненої реальності на ще одну платформу для здоров'я та фітнесу. Однак ці можливості, як повідомляє 9to5Mac з посиланням на Марка Гурмана, не увійдуть до першого покоління пристрою, вихід якого очікується наступного року.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше