6 августа 2024

Apple готує значне прокачування передньої камери для серії iPhone 17. У 2025 році всі 4 моделі будуть оснащені 24 Мп камерами з автофокусуванням, які замінять поточні 12 Мп. Про це заявляють інсайдери.
В iPhone 17 буде встановлений об'єктив, що складається з 6 пластикових лінз, що більше порівняно з 5 лінзами у фронтальних камер всіх iPhone 15. Ці нововведення значно поліпшать чіткість і деталізованість зображення, а також підвищать якість при недостатньому освітленні.
Єдиним недоліком переходу на нову фронтальну камеру вважається приріст у вартості її виробництва, що може бути у 2 рази вищим у порівнянні з модулями попередників. Цілком можливо, що Apple перенесе ці додаткові витрати на покупців, що призведе до підвищення цін на нові iPhone.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в мережу злили фото муляжів iPhone 16, які розкривають кольори.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Білик насмішила шанувальників своїм язикатим селфі 14 мая 2026
56-річна зірка поділилася кумедним селфі в Instagram та поставила підписникам питання
iPhone отримали iOS 26.5 з покращеним захистом листування та новими шпалерами 13 мая 2026
iPhone отримали iOS 26.5 з покращеним захистом листування та новими шпалерами
12-го травня відбулося відкриття Каннського кінофестивалю. Джоан Коллінз, Джейн Фонда, Демі Мур і Гайді Клум попозували в розкішних сукнях - фото