Стало відомо, чи потрібно змінювати страховку при зміні власника авто в Україні

16 февраля 2024

Чи потрібно змінювати страховку при зміні власника авто в Україні

Відповідно до законодавства, під час продажу автомобіля всі права та обов'язки страхувальника за договором ОСЦПВ переходять до нового власника. Якщо у автомобіля є дійсний страховий поліс, то цей поліс залишається чинним до його закінчення, незалежно від того, хто став новим власником.

Щоб уникнути нерозуміння, новий власник повинен отримати фізичний документ (поліс) або його електронну версію. Слід перевірити, чи є дійсним договір страхування за VIN-кодом автомобіля. Це можна зробити на сайті МТСБУ за посиланням .

Колишній власник може передати страховий поліс новому власнику безоплатно або за винагороду за домовленістю. Закон не потребує повідомлення страхової компанії про зміну власника автомобіля.

МТСБУ радить перевірити умови контракту ОСЦПВ перед передачею поліса. Важливо звернути увагу на такі моменти, як:

  • термін дії полісу;
  • наявність франшизи;
  • коригувальні коефіцієнти;
  • період використання авто;
  • наявність пільги.

У разі сумнівів краще звернутися до страхової компанії або страхового агента для консультації.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі 15 июня 2026

Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі. Відео Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній інфраструктурі

Продукти, які активують гени довголіття і протистоять хворобі Альцгеймера 15 июня 2026

Для цього варто налягати на продукти фіолетового та синього кольору.

Перший складний iPhone буде коротким у складеному стані, а в розкладеному нагадуватиме iPad mini 15 июня 2026

Зусиллями ресурсів Bloomberg та 9to5Mac на минулому тижні сформувався «портрет» першого складного смартфона Apple, який, якщо вірити чуткам, носитиме ім'я «iPhone Ultra». Своєю компоновкою пристрій відрізнятиметься не лише від усіх iPhone, але й від більшості інших складних смартфонів. За інтерфейсом у розкладеному стані iPhone Ultra повторюватиме iPad.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше