3 марта 2024
Власник Tesla Cybertruck випробував новий автомобіль, вистрілюючи в нього з пістолета-кулемета та дробовика. Кузов пікапа витримав це випробування.
У США зняли на відео стрілянину по щойно придбаному електричному пікапу Tesla Cybertruck. У такий спосіб власник вирішив перевірити броню автомобіля. Відео з обстрілом він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Х.
Американський блогер Едін Росс нещодавно отримав електромобіль Tesla Cybertruck і вирішив спробувати його. Як відомо, кузов пікапа виготовлений з товстої сталі, яку розробники називають шаронепробивною.
Саме це твердження і вирішив перевірити блогер. Спочатку він розстріляв Tesla Cybertruck з пістолета-кулемета калібром 9 мм, а потім використав дробовик. Пікап добре витримав усі постріли: на дверях залишилися сліди від куль, але кузов не був пробитий.
Звичайно, електромобілю знадобиться ремонт, проте Tesla Cybertruck не зазнала серйозних пошкоджень і може рухатися самостійно. Цікаво, що такий міцний кузов Tesla Cybertruck погано захищений від корозії. Він може почервоніти після невеликого дощу.
Shot up my Tesla truck today
— adin (@adinross) February 21, 2024
It’s definitely bullet proof. I love this truck. Thanks Elon @elonmusk
pic.twitter.com/4mB7hDSpPv
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ФБР провело обшук в будинку екс-радника і критика Трампа 23 августа 2025
Президент США неодноразово критикував Болтона, який раныше працював його радником з нацбезпеки у 2018-2019 рр.
Сирія запланувала грошову реформу: гроші друкуватиме Росія 23 августа 2025
Друк нових грошей доручено російському підприємству Гознак, яке раніше забезпечувало банкнотами режим Асада.
Google додала в Pixel 10 перемикач для чутливих очей 23 августа 2025
Google додала в Pixel 10 перемикач для чутливих очей