7 января 2023
Українець Станіслав Романчук розповів про власний досвід зіткнення з шахраями. З його банківської картки було списано понад 10 тисяч гривень в іноземному інтернет-магазині. При цьому, з боку банку підтвердження не запитувалося, повідомляє MC.today.
У матеріалі йдеться про те, що дані платіжних карт сьогодні зловмисники продають в інтернеті. Коли у шахрая є і номер, і термін дії, і секретний код, він реєструється на бажаному сайті, прив'язує туди інформацію. У таких випадках справжньому власнику після оформлення замовлення запит на підтвердження не надсилається.
Чоловік звернувся до свого банку. Картку заблокували та зареєстрували повідомлення про шахрайство. За кілька днів він здійснив дзвінок до фінансової установи і там йому порадили дзвонити в той самий інтернет-магазин особисто. Пізніше представники банку запевнили, що оскаржать операцію і повернуть вкрадені гроші. Тільки процес розтягується до 120 днів за правилами міжнародної платіжної системи.
Романчук поділився історією на тематичному форумі. Користувачі зійшлися на думці, що ситуація все ж схожа зі зливом даних. Українцю порадили говорити не тільки з банком, а й магазином. Оскільки, якщо продавець ще не відправив товар, то він може скасувати замовлення і повернути гроші протягом місяця.
Варто зазначити, що деякі банки пропонують у користування динамічний код CVC2. Він автоматично змінюється через певний час і дає змогу додатково захистити гроші, а також конфіденційну інформацію.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що фахівці з безпеки виявили нову шахрайську схему з крадіжки акаунтів у Telegram. Вона виглядає на перший погляд нешкідливо. Від контактів (попередньо зламаних), які є в телефонній книзі, приходять повідомлення з проханням стати учасником онлайн-голосування.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На фронті поліцейський-медик з Києва під обстрілом врятував чотирьох поранених побратимів 17 августа 2025
На фронті поліцейський-медик з Києва під обстрілом врятував чотирьох поранених побратимів. Фото та відео Наразі захисникам України надається уся необхідна допомога
Путін явний переможець зустрічі - ексрадник Трампа 17 августа 2025
Путін зробив значний крок уперед у реалізації свого стратегічного завдання - налагодження відносин, яке він давно вважав одним із ключових пріоритетів.
Британія готова надіслати війська в Україну - ЗМІ 17 августа 2025
Кір Стармер висловив готовність залучити Королівські повітряні сили до спільного патрулювання українського неба разом із союзниками.