19 декабря 2024
Кожному водієві добре відомо, що несправна автівка – це прямий шлях до аварійної ситуації і, часом, з дуже сумними наслідками. То ж треба своєчасно подбати про виявлення та заміну деталей та вузлів, що не відповідають вимогам безпеки, на нові. Магазин автозапчастин "Руслан Авто" пропонує водіям широкий спектр якісних запчастин для автівок всіх відомих і не дуже відомих брендів. Серед запасних вузлів, що пропонуються покупцям, є і амортизатори підвіски, від стану яких залежить безпека руху на дорогах.
Амортизатор підвіски виконує кілька ключових функцій для забезпечення комфорту та безпеки руху автомобіля, серед яких варто вказати наступні:
Це залежатиме від цілого ряду факторів, серед яких якість доріг, по яких рухається автомобіль, інтенсивність експлуатації авто тощо. Зазвичай фахівці радять проводити ретельний контроль стану амортизаторів через кожні 30-50 тисяч км пробігу, якщо ознаки негараздів не проявилися раніше. Серед таких ознак можуть бути наступні фактори:
Усе це може бути сигналом про необхідність заміни амортизаторів. Також важливо звернути увагу на швидкість зношування шин, бо несправні амортизатори можуть прискорювати їхній знос.
Придбати амортизаторі підвіски та інші оригінальні запчастини від відомих виробників Європи, Кореї та Японії ви можете в інтернет-магазині «Руслан Авто» з доставкою в будь-який населений пункт України.
← Вернуться на предыдущую страницу
Ірану вистачить збагаченого урану на п'ять ядерних боєголовок - МАГАТЕ 22 января 2025
Рафаель Гроссі зазначив, що останнім часом Тегеран суттєво прискорив збагачення урану до рівня 60%.
Росія вирішила втрутитися у питання щодо Панамського каналу 22 января 2025
Трамп неодноразово погрожував забрати у власність критично важливий морський торговий шлях, який США передали Панамі в 1977 році, називаючи його життєво важливим для американських інтересів.
У США успішно випробували ракетне ядерне паливо для польоту на Марс у п'ять разів швидше за звичайну ракету 22 января 2025
У США успішно випробували ракетне ядерне паливо для польоту на Марс у п'ять разів швидше за звичайну ракету