18 января 2024

Ще 50 камер фіксації порушень правил дорожнього руху з'являться на дорогах України до кінця березня 2024 року, заявив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко у телевізійному марафоні. На цей час у країні вже функціонує 244 камери фіксації правил дорожнього руху.
"До кінця березня ми плануємо встановити ще 50 камер, спрямованих на боротьбу з порушеннями, особливо на перевищення швидкісного режиму на автошляхах", - зазначив Тимченко.
Раніше було оголошено про запровадження ще 50 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху з 1 січня. Нові камери мають посилити контроль за дотриманням швидкісного режиму на дорогах. Нижче можна ознайомитися з картою діючих камер контролю швидкості в Україні на сьогодні:
Нагадаємо, що з 1 січня в Україні запрацювало ще 50 камер автофіксації порушень швидкісного режиму.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Постпред України в ООН: Масовані атаки РФ - ляпас посередникам США 13 января 2026
Кремль намагається створити ілюзію власної непереможності, хоча в реальності її військова машина неминуче наближається до критичної точки.
Ребрик показала, як весело зігріти себе і дітей, коли в хаті холодрига 13 января 2026
Акторка і телеведуча Лілія Ребрик показала активну розвагу з молодшими доньками, 7-річною Поліною і 1,5-річною Аделіною.
Місячний туризм наближається до реальності — американський стартап відкрив бронювання номерів на Місяці від 250 000 доларів 13 января 2026
Молода компанія Galactic Resource Utilization Space (GRU Space) оголосила про початок прийому депозитів за бронювання готельних номерів на поверхні Місяця, пропонуючи потенційним клієнтам внести суми від $250 000 до $1 000 000 для участі в одній з перших місій на супутник. Проект обіцяють реалізувати протягом шести років з моменту запуску програми, заявляючи про прагнення зробити космічні подорожі доступними для любителів космосу.