Експерт зі зламу iPhone розповів про не задокументовані лазівки в iOS для спецслужб

29 июля 2014

На конференції Hackers On Planet Earth, яка проходить в Нью-Йорку, відомий фахівець по злому iPhone від Apple Джонатан Здізіарскі, який створив один із перших jailbreak, а також автор авторитетного IT-видання O'Reilly, повідомив про спеціальні лазівки в iOS-гаджетах, які дозволяють отримувати інформацію про його власника.

Як заявив Джонатан Здізіарскі, на кожному гаджеті під управлінням iOS у фоновому режимі працює ряд сервісів, наприклад 'lockdownd,' 'pcapd,' 'mobile.file_relay,' і 'house_arrest', які збирають інформацію і містять в собі механізми прихованої передачі даних при підключенні до USB, Wi-Fi та, можливо, до стільникових мереж. Даний тип вразливості красномовно називається Backdoor (чорний хід) і, як заявляє фахівець, вони "зашиті" самим Apple в операційну систему iOS.

У результаті спецслужби можуть отримувати повний доступ до всього вмісту iOS-гаджета, включаючи адресну книгу, повідомлення, фотографії та історію браузера.

"Apple дійсно потрібно вийти і пояснити, що роблять ці процеси. Я не можу підібрати кращого слова для їх опису, ніж Backdoor, але я готовий вислухати, яке інше пояснення є у Apple", - заявив сам Здізіарскі. Варто зазаначити, що офіційно Apple поки ніяк не відреагувала на слова експерта.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мелоні сказала, що саме допоможе розблокувати €90 мільярдів кредиту Україні 21 марта 2026

Також Мелоні спростувала чутки про те, що вона нібито висловила розуміння щодо вето прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо кредиту Києва.

NASA втратило марсіанський зонд MAVEN, але не втрачає надії його повернути 21 марта 2026

NASA втратило зв'язок з космічним апаратом MAVEN, який досліджував Марс, 6 грудня 2025 року. Аналіз фрагмента даних спостереження показує, що MAVEN з незрозумілих причин покинув заплановану орбіту. 16 січня, після закінчення двотижневого відключення зв'язку, викликаного перебуванням Сонця між Землею та Марсом, NASA не зафіксувало жодного сигналу від космічного апарата. Проте агентство поки що не припинило спроби зв'язатися з ним.

Під Києвом зіткнулись легковик та маршрутка: є загиблий, серед постраждалих – підліток 21 марта 2026

Під Києвом зіткнулись легковик та маршрутка: є загиблий, серед постраждалих – підліток. Подробиці та фото Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KROKK 5.0
KROKK

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше