8 декабря 2022

У більшості випадків користувачі смартфонів відмовляються від них через проблеми із зарядкою. Такий висновок було оприлюднено в рамках спільного дослідження Green Smartphones і Google, повідомляє PhoneArena.
На проблеми із зарядкою припадає 33% випадків. Другою причиною відмови, яка отримала 10%, стала проблема сенсорного введення. У 9% користувачі стикалися з відключенням динаміка і надмірним перегрівом пристрою.
8% випадків зміни телефону пов'язані з непрацюючим мікрофоном. А ось 1% - через питання до GPS або бездротової зарядки.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що для Android-пристроїв готують корисні зміни.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ірані оголосили Україну "легітимною ціллю" 15 марта 2026
Україна "фактично виявилася залученою у війну" і тому Іран може її атакувати, вважає Ібрагім Азізі.
ДТП під Києвом: у аварії із екологом Борейко загинув офіцер Сил оборони Шаповалов 15 марта 2026
ДТП під Києвом: у аварії із екологом Борейко загинув офіцер Сил оборони Шаповалов Вічна пам'ять і слава Герою
Російський ВПК поглинає цивільну економіку - розвідка 15 марта 2026
Цивільна промисловість занепадає під тиском дорогих кредитів, а підприємства, що працюють на оборонні потреби, руйнуються через податковий тиск і боргову спіраль.