8 октября 2022

Google Chrome визнаний найвразливішим браузером 2022 року. У ньому знайшли 303 уразливості. За весь час існування програми їх назбиралося 3159. Про це сказано у дослідженні Atlas VPN.
Для порівняння, Mozilla Firefox вразливостей 117 і 2361 відповідно. У Microsoft Edge - 103 і 806. У Safari від Apple - 26 і 1139.
Найбезпечнішим фахівці вважають Opera. З початку року і дотепер в ньому не знайшли вразливостей. А за 27 років існування їх набралося лише 344.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що на Android з'явився вірус, що "підслуховує" і "підглядає".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Син Бекхемів повернувся до своєї ексдівчини, через яку посварився з братом. Фото 22 октября 2025
Середній син Девіда й Вікторії Бекхемів, 23-річний Ромео натякнув, що знову зійшовся зі своєю обраницею, діджейкою і моделлю Кім Тернбулл. Саме їхні стосунки декілька місяців тому спричинили бурхливе обговорення у мережі.
Кольорові лінзи, чорні гріллзи, нарощені вії і тату на обличчі: 12-річна донька Веста і Кардашян збурила мережу епатажним виглядом 22 октября 2025
12-річна донька Кім Кардашян і Каньє Веста, Норт має всі шанси колись затьмарити своїх батьків за рівнем епатажу. Дівчина-підліток знову опинилася в центрі уваги через свій яскравий вигляд.
Чи потрібні паролі у 2025 році? Розумніші способи входу в систему 22 октября 2025
Кібератаки, що використовують крадені облікові дані або фішинг, стали щоденним явищем. Саме тому безпарольна автентифікація виходить на перший план як безпечніша й зручніша альтернатива.