22 сентября 2016
Специалисты IHS Markit разобрали iPhone 7 на запчасти и подсчитали себестоимость смартфона без учета расходов на маркетинг и программное обеспечение - 219,80 долларов. Продают его за 649 долларов.
Наиболее дорогой деталью “яблочного“ смартфона оказался не хваленный процессор A10 Fusion, а экран, который оценили в 43 доллара.
Стоимость остальных деталей iPhone 7:
Напомним, ранее сообщалось, что китайский “мажор“ купил своей собаке восемь iPhone 7.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп оголосив недійсними частину помилувань Байдена 17 марта 2025
Чинний президент запевняє, що помилування його попередника в останній день недійсні, бо той використав пристрій для відтворення підпису.
Чехія пропонує ЄС взяти на себе підтримку Радіо Свобода 17 марта 2025
Євросоюз зацікавлений у тому, щоб навколо нього не процвітали тоталітарні режими, тому потрібні кроки для збереження цієї інституції.
Іран відреагував на атаку США в Ємені 17 марта 2025
Внаслідок перших авіаударів Вашингтона по хуситам в Ємені загинула щонайменше 31 людина. Атаки можуть тривати тижнями.