Експерти виявили троян, що активно стежить за юзерами iPhone

25 июня 2014

"Лабораторія Касперського" (ЛК) виявила нові мобільні трояни під iOS та Android, що входять до складу платформи для стеження за юзерами Remote Control Systems (RCS) від компанії HackingTeam.

Шкідливі модулі є частиною платформи RSC, також відомої як Galileo. Компанія HackingTeam продає ліцензії на Galileo державним, у тому числі правоохоронним, органам.

За даними "Лабораторії Касперського", серед можливих користувачів платформи - структури в 21 країні, включаючи Мексику, Польщу, Туреччину, Італію, ОАЕ, Єгипет, Азербайджан, Узбекистан, Казахстан та інші.

Виявлені програми-трояни особливо активно заражають смартфони iPhone, а серед жертв багато журналістів, політиків та громадських активістів.

Трояни можуть передавати дані про місце перебування жертви, робити фото, копіювати дані з календаря і інформацію про нові sim-карти, а також перехоплювати дзвінки та повідомлення з VIber, WhatsApp і Skype.

Особливо успішно мобільному трояну Galileo вдавалося заражати смартфони iPhone, які було пере прошито. Крім того, навіть смартфони Apple заводської збірки можуть бути заражені через підключення до інфікованого комп'ютера.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Гегсет наказав прискорити виробництво дронів у США 12 июля 2025

Такі зусилля Сполучених Штатів Америки спрямовані на те, аби випередити Росію та Китай у безпілотній війні.

Єдиний авіаносець Путіна здадуть на металобрухт - ЗМІ 12 июля 2025

Планувалося, що корабель повернеться до флоту у 2022 році, але терміни неодноразово переносили.

В РФ виявили мільярдні розкрадання на будівництві укріплень 12 июля 2025

Четверо підозрюваних заарештовані в справі про шахрайство; Генпрокуратура вимагає повернути кошти державі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологовий номер 7 0.5
Пологовий номер 7

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше