Ентузіасти влаштували краш-тест iPhone 6: смартфон насилу вижив

26 сентября 2014

Ентузіасти з ресурсу PhoneBuff організували краш-тест нових флагманів від Apple - iPhone 6 та iPhone 6 Plus, старт продажів яких почався 19 вересня.

Випробовування силою стало вже другим для нових "яблучних" гаджетів - перший раз своєрідний "краш-тест" шостого iPhone влаштував його перший покупець, впустивши його на асфальт, коли діставав з упаковки.

Як пише PhoneBuff, гаджетам влаштували три види тестів. Перший - смартфон кидали на тротуарну плитку спочатку кришкою вниз, після торцем, потім - дисплеєм.

В результаті в обох девайсів тріснуло захисне скло дисплеїв, однак вони зберегли свою працездатність.

Модель з великим екраном, iPhone 6 Plus, була серйозно пошкоджена вже на другому випробуванні, менша - після третього.

Як повідомлялося раніше, 9 вересня Apple представила два нових iPhone з великим екраном. Купертінівці вирішили випустити одразу дві моделі: iPhone 6 з екраном 4,7 дюйма і iPhone 6 Plus з екраном 5,5 дюйма

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Важливі ознаки недостатності та надлишку йоду в організмі 19 марта 2026

Щитовидна залоза належить до залоз внутрішньої секреції і тому входить до складу ендокринної системи.

Глава МЗС Франції не виключає можливість вступу Канади до ЄС 19 марта 2026

Барро стверджував, що в умовах зростання геополітичної напруженості ЄС дедалі більше приваблює партнерів далеко за межами своїх кордонів.

На виборах у Франції "Гітлер" переміг "Зеленського" 19 марта 2026

Шарль Іттлер, 75-річний чинний мер міста, в першому турі муніципальних виборів здобув перемогу з 37,81% голосів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KROKK 5.0
KROKK

Отзывов: 1

Leo-shop  
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше