4 февраля 2012
Официальный сайт президента Украины, Виктора Януковича, стал жертвой организованного движения противников закрытия EX.UA. Уже около часа сайт president.gov.ua открывается с заметными трудностями - в социальных сетях Facebook, Вконтакте и Twitter распространяются призывы заходить на ресурс и пинговать его для того, чтобы он не выдержал нагрузки.
В частности, можно найти конкретные советы, как увеличить давление на серверы президентского сайта. Напомним, обслуживание домена EX.UA, на котором находился популярный украинский сервис хранения данных, прекратился вчера. Отмечается, что файлообменник был закрыт правоохранителями.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
США в ООН: Час не на боці РФ, вона має зупинитися 23 июня 2026
Росія втрачає щомісяця близько 40 тисяч солдатів, а російська економічна наразі "у вкрай скрутному становищі". Тим часом Україна швидко впроваджує інновації на фронті.
РФ перекидає ППО з фронту для захисту Москви - ЗМІ 23 июня 2026
У російській столиці побачили РГК Панцир із захисною металевою сіткою, яка зазвичай використовується виключно в зоні бойових дій.
Перевага західних країн у захисті від атак за допомогою ШІ вимірюється всього кількома місяцями 23 июня 2026
Прагнення компанії Anthropic спочатку обмежити доступ до передової ШІ-моделі Mythos представниками дружніх до США країн саме по собі свідчить про важливість питання кібербезпеки в епоху буму ШІ. Експерти стверджують, що «західна перевага» в цій сфері не така вже й велика, і всього за кілька місяців геополітичні опоненти наздоженуть відповідні країни.