5 февраля 2025
Україна завдає відчутних ударів по території країни-терористки РФ. У цьому впевнений експерт з авіації Валерій Романенко. До цього в нас були атаки, але, за його словами, долітало мало, бойова частина була не настільки потужною, щоб росіяни відчули б те, що сталося, надовго.
Він нагадує, що нафтогазова сфера - основна сфера доходів для окупантів. Її обстріли не можна порівняти за чутливістю з військовою інфраструктурою. Наші БПЛА ефективно себе показали по об'єктах, на яких легко викликається пожежа.
Романенко зазначає, більшість українських запусків приходять по десятці найпотужніших і найдосконаліших виробництв РФ.
"Наприклад, був у Кстово завод, який взагалі випускає паливо найвищої якості. Щодо заводу в Рязані - він один із найбільших. І там був дуже кваліфікований удар, там вивели з ладу все. І виробничі потужності, і три склади. І було завдано удару по залізничній інфраструктурі. І завод повністю вийшов з ладу", - наголосив експерт.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ЗСУ влаштували FPV-сафарі за окупантами.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС намагається втрутитись у підготовку зустрічі Трампа з Путіним - ЗМІ 18 октября 2025
Європейські посадовці заявили, що лідери ЄС повинні зайняти тверду позицію щодо РФ і знайти способи протистояти впливу Путіна на Трампа.
Фінляндія оголосила про 30 пакет зброї для України 18 октября 2025
Пакет складається переважно з продукції фінської оборонної промисловості. Про його зміст і графік доставки не повідомляється з міркувань безпеки.
Південна Корея розгорне ракету-"монстра" проти КНДР 18 октября 2025
Ракета Hyunmoo-5 відома тим, що вона здатна нести боєголовку вагою близько восьми тонн і знищувати підземні бункери.