14 февраля 2024
Російські окупанти бояться українських дронів. Боєць із позивним "Ізі" з Харківського прикордонного загону та підрозділу Quiсk death Олександр каже, що загарбники бояться "пташок" аеророзвідників настільки, що цілими підрозділами відмовляються виходити на лінію бойового зіткнення, повідомляє. АрміяInform.
За словами "Ізі", противник не доїжджає до нуля, бо знає, що є група наших захисників, яка проведе ліквідацію одразу на під'їзді. Про це свідчать перехоплення розмов. Рашисти щойно бачать український дрон, то одразу панікують і ховаються по норах. При цьому є розуміння, що хтось додому з них не повернеться.
Військові зазначають, що дрони - витратний матеріал. Доки в Україні не буде налагоджено виробництво в масштабних обсягах, їх завжди бракуватиме.
"Ми всі повинні розуміти, що дрони - це дуже ефективна зброя проти ворога. Будь-яка війна - це великі гроші. Приблизна ціна дрона - 400 доларів, проте він може завдавати ворогові збитків на 10 мільйонів доларів, ліквідуючи особовий склад, техніку, зброю", - зазначив Олександр.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що окупантів можна переграти перевагою в дронах. Таку думку висловив військовий ЗСУ Єгор Фірсов.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Android-програми отримають доступ до ШІ-моделі Gemini Nano, яка працює прямо на смартфоні 18 мая 2025
Android-програми отримають доступ до ШІ-моделі Gemini Nano, яка працює прямо на смартфоні
США готуються до виведення військ із Європи 18 мая 2025
США обговорять будь-які зміни у складі військ зі союзниками, щоб уникнути будь-яких прогалин у безпеці.
Подъёмники Б/У: достойная поддержка для тех, кто живёт с инвалидностью 17 мая 2025
Многие боятся покупать технику Б/У, особенно если она предназначена для людей с инвалидностью. И зря. Современные подъёмники, даже бывшие в употреблении, могут быть в отличном состоянии