15 августа 2023

У базі даних бенчмарка Geekbench з'явилися результати тестів iPhone 15 Pro, який ще не вийшов. Йому повинні поставити новий чіпсет Apple A17 Bionic.
Apple A17 видав 3 269 і 7 666 балів в одноядерному і багатоядерному тестах процесора. GPU в тесті 3D-графіки Metal - 30 669 балів. Ці показники дають змогу зробити висновок, що iPhone нового покоління більш ніж на третину спритніший за попередника в пункті з графічною продуктивністю.
Apple A17 Bionic повинен дати максимальну тактову частоту в 3,70 ГГц, підтримку до 6 Гб оперативки LPDDR5. Крім того, час смартфона без підзарядки має дуже сильно порадувати.
← Вернуться на предыдущую страницу
Княгиня Шарлін у стильному монохромі з контрастною окантовкою навідалася на ювелірний ярмарок. Фото 14 ноября 2025
Княгиня Монако Шарлін 13-го листопада відвідала ярмарок ювелірних виробів "Joya" у виставковому центрі в Монте-Карло.
ЗСУ ударом дрона зупинили в РФ роботу Радіостанції Судного дня 14 ноября 2025
Радіостанція УВБ-76 була створена в 1970-х і з того часу безперервно транслювала на частоті 4625 кГц короткий дзизкучий сигнал.
Шакіра з обома синами вразила бузковим фемілі-луком на хіднику кінопрем'єри. Фото 14 ноября 2025
48-річна колумбійська співачка Шакіра покрасувалася на лос-анджелеській прем'єрі другої частини мультика "Зоотрополіс", для якого випустила саундтрек.