iPhone стане більш американським — покращена камера iPhone 18 отримає датчик, випущений у Техасі

25 декабря 2025

За даними видання The Elec, Samsung постачатиме Apple вдосконалені датчики зображення для iPhone, виготовлені на заводі в Остіні, штат Техас. Компанія найближчим часом планує встановити необхідне виробниче обладнання для цього проєкту і вже розмістила оголошення про вакансії для механіків, електриків, інженерів та менеджерів, які займуться його налаштуванням.

Камера iPhone: Apple

Джерело зображення: Apple

Передбачається, що Samsung виготовлятиме датчики зображення для iPhone з трьохшаровою конструкцією, яка забезпечує вищу щільність пікселів та покращену продуктивність при слабкому освітленні. Багатошарова архітектура датчика також забезпечує високу швидкість зчитування інформації, зниження енергоспоживання та розширений динамічний діапазон. Цей виробничий процес раніше не застосовувався в комерційних масштабах.

Раніше цього місяця Samsung повідомила міську раду Остіна про своє намір витратити $19 млрд на модернізацію свого заводу в Остіні. Очікується, що нова виробнича лінія з випуску датчиків зображення почне роботу не раніше березня.

Експерти вважають, що новий датчик призначений для iPhone 18, запуск якого очікується в першій половині 2027 року. Повідомляється, що в серпні Apple уклала угоду з Samsung про постачання цього компонента.

Вперше Apple відмовиться від Sony як єдиного постачальника датчиків зображення для iPhone і буде отримувати цей компонент з заводу в США. Наразі Sony є єдиним постачальником датчиків зображення для iPhone: вони виготовляються в Японії та постачаються через TSMC.

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо 5 причин, через які не зникає жир на животі 25 мая 2026

Хочете схуднути, але ніяк не виходить? Цьому є причини.

Домофон в многоэтажном доме — особенности выбора и установки 25 мая 2026

Домофоны для многоэтажных домов и квартир — современные решения для контроля доступа, безопасности и удобного управления входом.

Марічка Падалко після нічного обстрілу Києва пробігла 10 км на підтримку української мови 25 мая 2026

Телеведуча Марічка Падалко показалася на забігу з підтримки української мови. Деталі читайте тут.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo shop 0.6
Leo shop

Отзывов: 1

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше