13 декабря 2023
Масляний фільтр відноситься до розряду запасних частин автомобіля, які підлягають періодичній заміні. Причиною заміни даного елемента є результат акумулювання продуктів забруднення, які потрапляють у масло та переносяться ним. Масляний фільтр: https://toko.ua/uk/catalog/filtry-masljanye/ перешкоджає попаданню нагару та інших продуктів зношування в силовий агрегат. Заміна даного фільтра необхідна будь-якому транспортному засобу, незалежно від його типу та марки, виключаючи, щоправда, електромобілі.
Численні магазини, що торгують автомобільними запчастинами, пропонують великий вибір масляних фільтрів, що різняться за розміром, типом, формою і т.п. Весь цей масив можна розділити на кілька груп:
1. Залежно від способу подачі оливи до системи:
2. Залежно від конструктивних особливостей:
3. Залежно від способу фільтрації оливи:
Назва кожного типу фільтра дозволяє зрозуміти принцип його роботи. Найбільш поширеним типом можна вважати останній варіант, який також поділяється на два різновиди та забезпечує два варіанти очищення – глибоке та тонке. Фільтр глибокого очищення затримує великі частинки, а тонкого очищення – дрібні. Найчастіше в системі автомобіля для підвищення ефективності фільтрації використовуються обидва типи фільтрів одночасно.
Крім цього, фахівці також рекомендують звертати увагу на розміри, щоб фільтр можна було встановити в автомобіль на призначене для нього місце.
Стаття для інтернет-магазину автозапчастин toko.ua.
← Вернуться на предыдущую страницу
Лікарі швидкої допомоги назвали найпоширеніші травми під час сексу 22 февраля 2025
Медики розповіли про травми та про позу, яка спричиняє найбільше нещасних випадків.
Ходила по Троєщині та підпалювала авто: у Києві затримали зловмисницю 22 февраля 2025
Ходила по Троєщині та підпалювала авто: у Києві затримали зловмисницю. Подробиці та фото Підозрюваній загрожує до 10 років позбавлення волі
Що робити, коли постійно болить шия: корисні вправи від реабілітолога 22 февраля 2025
Сучасний ритм життя, сидячий спосіб роботи, постійне використання гаджетів та недолік фізичної активності часто призводять до болю у шиї. Багато людей намагаються розв'язувати проблему за допомогою масажу чи разових процедур, однак ефект від них зазвичай тимчасовий.