Интернет-провайдеры зарабатывают на доверчивости клиентов

12 октября 2013

Довіряй, але перевіряй: йдеться про провайдерів - компанії, які надають телекомунікаційні послуги. Нині їх на українському ринку просто неймовірна кількість. Тож замовляючи інтернет або кабельне телебачення, слід уважно читати документи, які ви підписуєте. Бо як показує практика, розірвати відносини з такими компаніями зовсім непросто. Чого від них чекати і як виплутатися з неприємних ситуацій, - у матеріалі Альони Завори.

Перевіряючи свою поштову скриньку, серед рекламних оголошень, рахунків, листівок Ви можете знайти для себе щось новеньке, наприклад, повідомлення про послуги, якими вже давно не користуєтесь.

Саме такий сюрприз підготувала компанія-провайдер Катерині, яка два роки тому вирішила скористатися послугами інтернету. Співпраця була недовгою - за кілька місяців через малу швидкість інтернету дівчина розірвала угоду. Натомість отримала свіжий рахунок.

Катерина Кущинська, мешканка Києва:

- Я была очень удивлена, когда увидела, что я кому-то должна 31 гривну. Думала, это шутка.

На цьому пригоди Катерини не скінчилися. Вже за місяць компанія-провайдер надіслала ще одного листа.

Катерина Кущинська, мешканка Києва:

- Я увидела вот это вот письмо, и там было сказано, что я еще должна оплатить, кроме 31 гривны, еще и судовой сбор - сто с чем-то гривен.

Попри всі намагання дівчини дізнатись у компанії, звідкіля взявся борг, щоразу їй давали стандартну відповідь. На наш офіційний запит провайдер відповів те саме.

"Товариство повністю виконало взяті на себе зобов'язання, але натомість Кущинська К.Ю. не виконала взяті на себе зобов'язання в частині оплати за отримані послуги, у зв'язку з чим і утворилась заборгованість у сумі 31,12 грн. з 01.02.2012 року".

Адвокат, до якого звернулася Катерина, пояснив таку поведінку керівництва компанії і порадив звернутися до суду.

Дмитро Величко, адвокат:

- Даний лист розрахований на громадян, які добровільно підуть і виконають. У разі настання подібної ситуації потрібно, по-перше, не ховатися, якщо є можливість, то подзвонити до суду, краще під'їхати в суд, звернутися до канцелярії суду.

Окрім юристів, на захист споживача можуть стати і громадські організації.

Петро Яцук, голова Національної комісії, що здійснює державне врегулювання у сфері зв'язку та інформатизації:

- Якщо він дійсно виявив, що його обманули чи якусь неякісну надали послуги, то в нього два варіанти: чи звернутись до інспекції захисту споживачів, чи відповідно вже до нас, у відділ комісії. Ми будемо впливати на відповідного суб'єкта, щоб він якісно надавав послуги.

Ситуація, в якій опинилася Катерина, не унікальна. Зазвичай, люди не б'ються за дріб'язкові борги, а просто йдуть і сплачують рахунки, кажуть юристи.Альона Завора, Володимир Самченко та Олег Невядомський, Новини, телеканал "Інтер"

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Призначенці Трампа почали отримувати погрози 28 ноября 2024

Кілька кандидатів на посади в новому уряді США отримали погрози їхньому життю, а також життю тих, хто живе з ними.

Китай вивів у море таємничий корабель незрозумілого призначення - ЗМІ 28 ноября 2024

Судно має комерційні, а не військові маркування, але за конструкцією схоже на авіаносець. Назва та призначення нового корабля лишаються невідомими.

Розвідка ФРН прогнозує напад РФ на Європу 28 ноября 2024

Росія може атакувати норвезький арктичний острів Шпіцберген або застосувати тактику "зелених чоловічків" у країнах Балтії під приводом захисту російських меншин.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ерошкин Алексей 0.5
Ерошкин Алексей

Отзывов: 1

Кабрита наше все 5.0
Кабрита наше все

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше