История такси в Украине

24 марта 2016

22 марта более 100 лет назад в Лондоне появились первые автомобили, оборудованные специальными счетчиками. С тех пор таксисты стали особой автокастою.

В Украине сначала таксомоторы появились на улицах Киева, Харькова и Одессы. Первый государственный таксопарк в столице открылся еще в далеком 1934 году.

 

 

auto.tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Атака на Підмосков'я: Індія заявила про загибель свого громадянина 18 мая 2026

Унаслідок масованого удару дронів по Московському регіону загинув громадянин Індії, ще троє дістали поранення.

Уряд Південної Кореї намагатиметься не допустити страйк працівників Samsung 18 мая 2026

Влади Південної Кореї мають намір залучити всі можливі ресурси, включаючи екстрений арбітраж, щоб уникнути трудової страйку працівників Samsung Electronics та мінімізувати збитки в разі її проведення. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters, посилаючись на заяву прем'єр-міністра країни.

Функції штучного інтелекту Google Gemini Intelligence з'являться лише на кількох продуктивних Android-смартфонах 18 мая 2026

На цьому тижні Google представила Gemini Intelligence — набір функцій на базі штучного інтелекту, які будуть доступні на продуктивних смартфонах з Android. Однак не варто очікувати, що ці функції з'являться на великій кількості смартфонів, принаймні, якийсь час.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше