5 ноября 2013

Контрастирующий с ярким оранжевым кузовом, выполненный из углеродного волокна боди-кит состоит из иного переднего бампера LP900-SV, боковых юбок, заднего бампера LP900-SV и большого антикрыла на крышке моторного отсека.


Авто ездит на черных матовых дисках ADV1 5.1SL, размером 20х9 дюймов спереди и 21х12,5 дюймов сзади. Диски передней оси "упакованы" в шины Pirelli Pzero Nero 255/25, в то время как диски задней оси "упаковали" в шины 355/30.

Финальным штрихом в доводке стал басистый выхлоп IPE Performance, облегчивший "выдох" 700-сильного 6,5-литрового V-образного 12-цилиндрового мотора.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія веде інформаційну операцію проти країн Балтії 28 марта 2026
Росія демонструє свою слабкість та намагається відвернути увагу від того факту, що вона неспроможна захиститися від успішних українських контратак, наголосили у Латвії.
Motorola Razr 70 Ultra з'явився на зображеннях 28 марта 2026
Motorola готується випустити флагманську модель смартфона зі складним формфактором — в залежності від країни модель отримає назву Razr Ultra 2026 або Razr 70 Ultra. Офіційні зображення смартфона опублікували інсайдерський акаунт OnLeaks у соціальній мережі X та ресурс Xpertpick. Цікаво, що смартфон став товщим за свого попередника.
Xiaomi 18 Ultra тестує камеру на 200 Мп: витік інформації розкрив подробиці 28 марта 2026
Xiaomi 18 Ultra тестує камеру на 200 Мп: витік інформації розкрив подробиці