14 ноября 2023
Періодично в інформаційному просторі України проскакують відомості про використання на фронті нашого оперативно-тактичного ракетного комплексу "Грім". У Building Tech вийшов матеріал про те, що з себе представляє це озброєння і чому воно принесе окупантам багато біди.
"Грім" йде на базі твердопаливної балістичної ракети, розроблений українським КБ Південне. Задекларована дальність стрільби становить до 500 км. Можна завдавати ударів по наземних, морських і повітряних цілях. Тільки все залежить від використовуваної бойової частини і системи наведення. Тобто, є можливість бити по командних пунктах, мостах, ППО, ракетних і артилерійських батареях, військах, техніці, будівлях, радіолокаційних аеродромах.
ПУ "Грома" може запускати крилаті ракети "Коршун" з дальністю 280 - 700 км. "Коршун-2" є нашим проектом дозвукової крилатої ракети. Вона створювалася на основі радянської крилатої ракети Х-55. Розробка під час польоту може робити огинання рельєфу місцевості на надмалих висотах, до 50 м над поверхнею.
У Генштабі щодо виробництва ракет до "Грому" зазначили, що "поки що хотіли б зберегти таємничість".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Повітряних силах ЗСУ назвали найкращу іноземну ППО в Україні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Пекін відповів на заяви Трампа щодо Тайваню 20 августа 2025
У тайванському питанні позиція Китаю залишається незмінною і полягає в тому, що Тайвань - це невід’ємна частина території Китаю.
Чому Jeep припиняє випуск популярного кросовера: офіційне пояснення 20 августа 2025
Чому Jeep припиняє випуск популярного кросовера: офіційне пояснення
Кількох українських мігрантів видворили зі США 20 августа 2025
Служба імміграції та митного контролю США виклала знімки, де українські митники стоять поруч з кількома людьми в цивільному.