29 августа 2024

З середини року повномасштабного вторгнення в нашу країну Північна Корея відправила окупантам 13 тис морських контейнерів, у яких могла бути зброя. Про це йдеться в доповіді Агентства військової розвідки Південної Кореї, повідомляє Yonhap News Agency.
У матеріалі зазначено, що через східний порт Наджін могло пройти 6+ млн 152-мм снарядів для артилерії.
"Готуючись до тривалої війни в Україні, Росія почала офіційно використовувати Північну Корею як базу постачання зброї та боєприпасів", - ідеться в повідомленні.
Військові вважають, що КНДР могла поставити РФ ще й 122-мм калібр для артилерії, мобільні зенітні/протитанкові ракети. А Москва, своєю чергою, обмінялася з Пхеньяном технологічною допомогою в ракетних і шпигунських програмах.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що запуск ракет KN-23 по Україні можуть вести інженери з КНДР.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У НАТО відповіли на погрози Путіна воювати з Європою 4 декабря 2025
Напередодні Путін пригрозив європейським країнам, що Росія нібито готова до війни з ними у випадку, якщо її розпочне саме Європа.
Ця легендарна модель iPhone тепер визнана застарілою 4 декабря 2025
Ця легендарна модель iPhone тепер визнана застарілою
Три країни нададуть Україні $500 млн 4 декабря 2025
500 млн доларів США - це розмір спільної допомоги від Німеччини, Польщі та Норвегії. З них 200 мільйонів надає ФРН.