16 декабря 2023

19 грудня заплановано проведення Diia Summit Мінцифрою. На цьому заході планується оприлюднити найближчі стратегії Мінцифри та надати нові послуги у рамках програми Дія.
Найочікуванішою послугою є перереєстрація автомобілів у Дії. За заявами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, це мало бути запущено ще у вересні, проте на цей час функціонує лише у режимі бета-тестування. Можливо, на Diia Summit буде офіційно оголошено про початок роботи цієї послуги.
Ця послуга має змінити підхід до процесу купівлі-продажу автомобілів. Вона дозволить здійснити цей процес у кілька кліків у Діє без додаткових перевірок та посередників.
"Це значно прискорить процес і знизить ризик корупції, оскільки перевірка автомобілів та користувачів буде проводитися автоматично без участі адміністратора", - повідомляють у Мінцифрі.
У початковій фазі послуга буде доступна для легкових автомобілів, мотоциклів та мопедів.
Алгоритм роботи процедури виглядає так: продавець зможе подати заяву в Дії та передати QR-код або посилання на договір покупцю. Для останнього потрібно лише підписати документ і вибрати: зберегти старий номерний знак або отримати новий з унікальною серією. Крім того, через Дію можна буде замовити доставку технічного паспорта та нового номерного знака на відділення Укрпошти, що позбавить необхідності їздити в сервісні центри та стояти в чергах.
Нагадаємо, що раніше в Мінцифри також обіцяли запустити процес розмитнення через Дію.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як пити каву і не зашкодити здоров'ю 13 января 2026
Перші січневі тижні завжди змушують нас переглядати повсякденні звички — особливо ті, що допомагають підтримувати тонус, незважаючи на відсутність світла, холод у квартирах та загальне напруження, яке відчувають жителі України.
Ексведучу "Орла і Решки" депортували з США через сороміцький багаж: що знайшли в її валізі та телефоні 13 января 2026
Ексведучу "Орла і Решки" депортували з США через сороміцький багаж: що знайшли в її валізі та телефоні Росіянка пояснила, що це був реквізит для зйомки гумористичного відео
Місячний туризм наближається до реальності — американський стартап відкрив бронювання номерів на Місяці від 250 000 доларів 13 января 2026
Молода компанія Galactic Resource Utilization Space (GRU Space) оголосила про початок прийому депозитів за бронювання готельних номерів на поверхні Місяця, пропонуючи потенційним клієнтам внести суми від $250 000 до $1 000 000 для участі в одній з перших місій на супутник. Проект обіцяють реалізувати протягом шести років з моменту запуску програми, заявляючи про прагнення зробити космічні подорожі доступними для любителів космосу.