Користувачі @UKR.NET знають, які пристрої мають доступ до Пошти

30 мая 2018

В Налаштуваннях безпеки найпопулярнішого українського поштового сервісу @UKR.NET з'явився розділ «Відкриті сесії». Він показує пристрої, у яких є доступ до поштової скриньки, а також дозволяє закрити непотрібний сеанс.

Це актуально, коли, наприклад, ви перевіряли пошту і залишили її відкритою на комп'ютері друзів або забули вийти з особистої скриньки на робочому комп'ютері. Вам не доведеться повертатися або просити друзів вийти з вашої поштової скриньки. Можна закрити такі сесії самостійно, натиснувши на хрестик навпроти відповідного сеансу у списку відкритих сесій і підтвердивши дію паролем.

«Щоб користувачі могли контролювати доступ пристроїв до своєї пошти, ми додали в Налаштування безпеки список відкритих сесій. Він дає можливість бачити пристрої і IP-адреси, з яких був виконаний вхід і використовується обліковий запис. Якщо користувач виявив непотрібну сесію, він може закрити її віддалено. З міркувань безпеки таку дію необхідно підтвердити правильним паролем», - коментують у компанії.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Xiaomi Mi Pad 4 можно будет разблокировать по лицу и по отпечатку пальцев 24 июня 2018

Недавно китайская компания Xiaomi объявила, что 25 июня официально представит планшет Mi Pad 4. В наше время, когда наблюдается дефицит достойных Android-планшетов, эта новость наверняка многих порадовала, ведь компания известна своими сравнительно доступными мобильными устройствами с неплохими характеристиками.

Американца с вытатуированным на лице пистолетом арестовали за хранение оружия 24 июня 2018

Американца с татуировкой пистолета на лице арестовали за нелегальное хранение огнестрельного оружия.

25-летний Ник Джонас подтвердил роман с 35-летней Приянкой Чопрой 24 июня 2018

Парочку заметили вместе в Мумбае

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ZAGARIYA DESIGN GROUP 5.0
ZAGARIYA DESIGN GROUP

Отзывов: 2

Бурундучок 0.2
Бурундучок

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое