Користувачі @UKR.NET знають, які пристрої мають доступ до Пошти

30 мая 2018

В Налаштуваннях безпеки найпопулярнішого українського поштового сервісу @UKR.NET з'явився розділ «Відкриті сесії». Він показує пристрої, у яких є доступ до поштової скриньки, а також дозволяє закрити непотрібний сеанс.

Це актуально, коли, наприклад, ви перевіряли пошту і залишили її відкритою на комп'ютері друзів або забули вийти з особистої скриньки на робочому комп'ютері. Вам не доведеться повертатися або просити друзів вийти з вашої поштової скриньки. Можна закрити такі сесії самостійно, натиснувши на хрестик навпроти відповідного сеансу у списку відкритих сесій і підтвердивши дію паролем.

«Щоб користувачі могли контролювати доступ пристроїв до своєї пошти, ми додали в Налаштування безпеки список відкритих сесій. Він дає можливість бачити пристрої і IP-адреси, з яких був виконаний вхід і використовується обліковий запис. Якщо користувач виявив непотрібну сесію, він може закрити її віддалено. З міркувань безпеки таку дію необхідно підтвердити правильним паролем», - коментують у компанії.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Регулятор рассекретил смартфон Motorola One с двойной камерой 20 августа 2018

Китайский центр сертификации телекоммуникационного оборудования (TENAA) раскрыл информацию о смартфоне Motorola с кодовым обозначением XT1941-2: на коммерческом рынке этот аппарат, как ожидается, дебютирует под именем Motorola One.

Детские травмы, Ямайка и королева Марго: что почитать на выходных 20 августа 2018

Мы расскажем о книжных новинках, на которые стоит обратить внимание

Украинский звукорежиссер номинирован на престижную премию "Эмми" 20 августа 2018

Олег Кульчицкий выдвинут в категории "Лучший звук" за работу над документальной картиной "Плач из Сирии" режиссера Евгения Афинеевского

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Будива - Budiva 0.4
Будива - Budiva

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое