9 июня 2023
Подорожувати під час війни стало набагато важче через закриті кордони для всіх військовозобов'язаних громадян України. На території України є безліч цікавих місць, які варто відвідати. Сьогодні ми поговоримо про добірку з 9 незвичайних локацій, які стануть справжньою знахідкою навіть для мандрівників.
Ця печера входить до Книги рекордів Гіннеса, як найдовша гіпсова печера у світі, що утворилася ще близько 200 мільйонів років тому. Тут можна побачити незвичайні сталактити та сталагміти з гіпсу, а також підземні озера, глибина яких іноді досягає 6 метрів.
Про батьківщину Богдана Хмельницького багато хто чув ще зі шкільної програми, але мало хто знає, що до цього мальовничого села та тієї самої церкви у Суботові близько 2 години їзди від Києва. Іллінська церква, яка збереглася досі, була збудована ще 1653 року. Саме це місце зображено на купюрі 5 гривень. Поруч із церквою знаходиться і замчище Богдана Хмельницького, яке служило для відбиття нападів. Також неподалік можна знайти пам'ятку "три колодязі", вода з яких, за легендою, зцілює всіх, хто її скуштував.
Саме тут знаходиться один із найкрасивіших каньйонів Європи, довжина якого складає близько 250 кілометрів. Каньйон усіяний водоспадами, басейнами та найбільш химерними ландшафтними формами майже по всій своїй довжині. Заповідник має унікальну флору та фауну, а вздовж розлому є безліч замків, що стоять на березі Дністра. Також тут є можливість сходження на рафт або каяку.
Історія цієї фортеці розпочалася майже 700 років тому, коли її збудували для захисту від монгольської навали. Найголовніші архітектурні прольоти фортеці збереглися майже у первозданному вигляді до наших днів. Усередині фортеці співробітники намагаються відтворити побут часів середньовіччя, коли і було збудовано фортецю.
Однією з основних особливостей цього водоспаду є його розташування в ущелині кам'яних гір і аж три каскади. Атмосфери надає мох і папороті, що повсюдно зростає, за якими ховаються величезні ялинки. Сподобатися тут і любителям активного відпочинку, адже біля водоспаду є рафтингові послуги.
Цей замок без перебільшення можна назвати однією з найголовніших пам'яток Волині. Будівлю замку було збудовано ще в 15 столітті на замовлення місцевого князя Любарта. В архітектурі замку простежуються сліди як готики, і ренесансу. Раніше замок складався з Нижнього та Верхнього, але донині зберігся виключно Верхній замок.
Синевир по праву вважається не лише одним із найкрасивіших озер в Україні, а й одним із найчистіших. Озеро розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро оточують букові та соснові ліси, які забезпечують атмосферу тиші та спокою. Купатися в озері заборонено, щоби не порушувати його екосистему.
Парк розташувався на березі річки Роставиці. Тут зібрано не тільки велику кількість зелених насаджень, а й цікаві архітектурні ансамблі та безліч скульптур. Також тут можна знайти фонтан і храмовий комплекс, і звичайно ж особняк бізнесмена, який і є засновником парку. На території можна також знайти міні-зоопарк.
Невелике містечко на заході України, яке широко відоме своєю історією та архітектурою. Практично кожна вулиця міста просякнута цікавою та багатогранною історією. Тут знаходиться безліч архітектурних пам'яток починаючи від епохи ренесансу до бароко та класицизму. Одними з найвідоміших пам'яток можна без перебільшення назвати Жовківський замок, костел святого Лаврентія, комплекс Василіянського монастиря та Жовківську ратушу.
При цьому водіям варто бути обережними під час літніх подорожей. Нещодавно ми розповідали про як можна вберегти себе та машину під час спеки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чому не варто ковтати жувальну гумку і до чого це може призвести 8 февраля 2025
Ковтання жуйки може призвести до складних захворювань, на одне з яких страждають люди, що жують своє волосся.
Гарік Корогодський прокоментував ставлення до оголення в мережі, свою сторінку на OnlyFans та виховання дітей 8 февраля 2025
6-го лютого "Економічна правда" та Mezha.Media у Києві провели захід, присвячений масштабним технологічним зрушенням.
Проєкт Беларускі Гаюн зупиняє роботу після зламу чат-боту 7 февраля 2025
Внаслідок несанкціонованого входу рано вранці 5 лютого невідомими було отримано доступ до чату з ботом Гаюна, куди збиралася інформація від людей.