Легкомоторні літаки: чи можна ними збивати дрони окупантів

11 мая 2024

Легкомоторні літаки: чи можна ними збивати дрони окупантів

Анатолій Храпчинський, експерт у галузі авіації, висловив думку в інтерв'ю "Фокусу", що легкомоторні літаки можна використовувати для протидії ворожим дронам у тилу, але вони не підходять для перехоплення крилатих ракет. Він підкреслив, що ці літаки не здатні збивати крилаті ракети через їхню високу швидкість.

Однак вони можуть успішно впоратися з розвідувальними дронами, такими як "Орлан-10" або Zala, а також із дронами-камікадзе типу Shahed.

"Варіанти розглядаються. Те, що стало публічно відомо щодо використання Як-52, то це через збільшення використання росіянами розвідувальних БПЛА", - коментує Храпчинський.

На його думку, легкомоторний літак, що перебуває в повітрі, не наразиться на небезпеку від "дружнього вогню" з боку власної ППО завдяки хорошій координації між наземними силами та авіацією. Це досягається, зокрема, за рахунок використання системи розпізнавання "свій-чужий". Крім того, як зазначає фахівець, літак значно відрізняється на радарі від ракети або безпілотного літального апарату.

"Є деякі рішення, які дозволять нам ефективно відпрацьовувати. Як виникли Shahed, то ми вирішували їхню проблематику за рахунок мобільних груп. Так само і зараз будемо вирішувати з розвідувальними дронами. Рішення буде знайдено", - резюмував авіаексперт.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в ЗСУ показали, як вчаться збивати смертоносне залізо РФ. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ШІ-боти виявилися нікудишніми психотерапевтами — вони давали шкідливі поради та відмовлялися спілкуватися з алкоголіками 13 июля 2025

ШІ-боти виявилися нікудишніми психотерапевтами — вони давали шкідливі поради та відмовлялися спілкуватися з алкоголіками

У Windows 11 з'явилася функція швидкого самовідновлення 13 июля 2025

У Windows 11 з'явилася функція швидкого самовідновлення

У Китаї створили найефективнішу сонячну ячейку з перовскіту та кремнію 13 июля 2025

У Китаї створили найефективнішу сонячну ячейку з перовскіту та кремнію

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше