27 октября 2022

Ілон Маск показав у дії гігантську вежу з механізованою рукою під назвою "Мехазілла". На відео вона піднімає космічний корабель Starship, а потім закріплює його на ракеті-носії Super Heavy. Про це повідомляє Space.com.
Установка у висоту сягає 140 метрів. У майбутньому з її допомогою можна буде ловити щаблі по поверненню з орбіти. У міру наближення ракети знизять швидкість для зачіпки за спеціальну стрілу на вежі.
"Мехазілла" дозволить суттєво скорочувати інтервали між запусками. Адже тоді не доведеться доставляти щабелі з Атлантичного океану назад на стартовий майданчик.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що поруч із Сонячною системою з'явилася велика чорна діра.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рада ЄС ввела санкції проти 9 російських воєнних злочинців 17 марта 2026
До санкційного списку внесли генерал-полковника Олександра Чайко, колишнього командувача Східного військового округу РФ.
Стали відомі десять двигунів, які назавжди змінили автомобільну індустрію 17 марта 2026
Стали відомі десять двигунів, які назавжди змінили автомобільну індустрію
У РФ посилили блокування Telegram 17 марта 2026
Месенджер практично перестав працювати з російських IP-адрес без VPN. Медіа і навіть текстові повідомлення у користувачів завантажуються довше, ніж звичайно.