4 августа 2022

Представники компанії Apple стверджують, що користувачі смартфонів стали віддавати перевагу саме "яблучним гаджетам". Цей рік є рекордним за кількістю перебіжчиків з операційної системи Android. Про це повідомляє technave.com.
Генеральний директор Apple Тім Кук констатував перехід великої кількості людей упродовж останніх місяців. За даними аналітичної фірми StockApp, за чотири роки частка ринку ОС Google скоротилася з 77,32% до 69,74%. До того ж, опитування 451 Research говорить про те, що задоволеність власників iPhone складає 98%.
"База активних користувачів iPhone досягла нового історичного максимуму в усіх регіонах. Ми також залучили рекордну кількість тих, хто "переключився" за червневий квартал - з сильним двозначним зростанням порівняно з минулим роком", - заявив фінансовий директор Apple Лука Маестрі.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що App Store вимагає видалити інформацію про вбитих окупантів у додатку РКІН.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені з'ясували вплив водного балансу та сну на напади мігрені 27 июня 2026
Мігрень може атакувати і через ці фактори.
У Києві водії двох вантажівок загинули у ДТП 27 июня 2026
У Києві водії двох вантажівок загинули у ДТП
У Москві звели позицію С-400 поруч із фондом дочки Путіна 27 июня 2026
Раніше у місті розміщувалися комплекси Панцир, створені для боротьби з безпілотниками, то тепер задіяні системи, здатні перехоплювати ракети всіх типів, включаючи балістичні.