Марсохід Curiosity запідозрили в доставці "нелегальних емігрантів" на Марс

25 мая 2014

Група вчених з Американського мікробіологічного товариства підготували доповідь, в якій говориться про можливість занесення марсоходами земних бактерій на Марс.

Незважаючи на процедури очищення, яку пройшов Curiosity перед запуском, на ньому ще на Землі були виявлені близько 65 видів бактерії, які тоді фахівці порахували безпечними для проведення досліджень, зробивши припущення, що ті не виживуть у відкритому космосі і в атмосфері Марса.

Але, як показали дослідження, марсіанські умови є нормальними для 377 земних бактерій, а 11% з них можуть пережити переліт через космос.

Таким чином, марсоходом Curiosoty, також як і його попередниками Spirit і Opportunity, могли доставити на Марс земні бактерії, що ставить під питання точність досліджень можливості життя на Червоній планеті.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Компанія Dell представила відносно недорогий ноутбук Alienware 15 15 мая 2026

Компанія Dell представила відносно недорогий ноутбук Alienware 15

"Світ має пам’ятати, яку ціну щодня платить Україна": Зеленський вшанував пам’ять загиблих внаслідок удару РФ по будинку в Києві 15 мая 2026

"Світ має пам’ятати, яку ціну щодня платить Україна": Зеленський вшанував пам’ять загиблих внаслідок удару РФ по будинку в Києві Вічна пам'яьб жертвам російського терору

Світський дебют: 19-річний син Спірс попозував на модному показі у компанії коханої. Фото 15 мая 2026

Син американської співачки Брітні Спірс, 19-річний Джейден Джеймс у стильному аутфіті показався на модному показі відомого бренду разом зі своєю дівчиною. Для хлопця це дебютна поява

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше