11 октября 2017
Известный предприниматель и основатель компании Tesla Motors Илон Маск обнародовал на своей Instagram-странице видео с производством электромобиля Tesla Model 3. Ролик за сутки собрал более 900 тысяч просмотров.

"Это актуальная на настоящий момент скорость производства. Ее темпы снижены, чтобы убедиться в правильности сборки и для того, чтобы человек мог заблаговременно остановить робота в случае, если что-то пойдет не так", - прокомментировал видеоролик предприниматель на своей Twitter-странице.
В видео показано, что созданием автомобилей занимаются исключительно роботы. Также Маск подчеркнул, что в видео темп сборки замедлен до одной десятой от возможной скорости.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вуглеволокно навчили заживляти тріщини: новий метаматеріал витримав 1000 циклів відновлення і зможе служити століттями 24 февраля 2026
Століттями летючий в космосі корабель залишається мрією фантастів. Сучасні технології не дозволяють створювати «вічні» матеріали з можливістю самостійно відновлювати цілісність структури. Вчені лише починають підходити до цієї теми. Наприклад, дослідники з Університету штату Північна Кароліна на основі вуглецевого композиту створили метаматеріал, який самостійно «заліковує» тріщини та розшарування — головну проблему таких матеріалів.
Кім Чен Ин призначив 13-річну доньку керівницею ракетного управління 24 февраля 2026
Кім Чу Е регулярно супроводжує батька на військових заходах та під час ракетних випробувань, посилюючи припущення про її статус ймовірної спадкоємиці.
Вибух автомобіля ДПС у Москві: подробиці інциденту 24 февраля 2026
За уточненою інформацією російського МВС, злочинець загинув на місці пригоди, також один поліцейський загинув, два державтоінспектори отримали поранення.