18 апреля 2016
Талантливый украинец Максим Шкиндер родом из Энергодара - один из 10 дизайнеров, которые работают над экстерьером и интерьером суперкаров в компании McLaren.
Ему 29 лет, за плечами - престижная школа дизайна в Турине и участие в разработке Skoda Superb, а сейчас он проектирует суперкары McLaren и красуется на страницах Forbes.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зеленський у Лондоні: Макрон повідомив деталі 7 декабря 2025
Французький лідер рішуче засудив масовані удари, які були нанесені росіянами цієї ночі по енергетичній та залізничній інфраструктурі України.
У МО РФ масовану атаку на Україну назвали "відповіддю на теракти" 7 декабря 2025
По Україні наносилися високоточною зброєю великої дальності, включно з аеробалістичними гіперзвуковими ракетами "Кинжал" і безпілотниками.
В США за загадкових обставин зник запеклий борець з суперинтелектом 7 декабря 2025
Американський активіст Сем Кіршнер, який виступав проти створення так званого «суперинтелекту», зник два тижні тому. Він входив до групи Stop AI, яка виступає за постійний глобальний заборону на розвиток суперинтелекту та проводила щотижневі збори в каліфорнійському місті Берклі. Про це пише РБК, посилаючись на західні ЗМІ.