25 марта 2025

На фронті стало менше спостерігатися нової піхотної техніки окупантів - БМП-3, БМД-4, БТР-82. Про це говорить OSINT-дослідник Річард Верекер.
За його словами, протягом усієї війни приблизно 25% втрат по броні, окрім танків, припадали на машини, які в РФ виробляє з 0. Решта 75% - те, що вже не випускається, а знімається з баз зберігання.
У липні втрати нової бронетехніки стрімко почали зростати. Пік настав у жовтні-листопаді. 38% припало на нові машини. Веркер додає, приріст втрат збігся з ескалацією на фронті. Коли окупанти намагалися хапатися за території у зв'язку з виборами в Америці. Тоді Путін кинув підрозділи з найсучаснішою технікою.
Далі почався спад за втратами нової броні. 21% було досягнуто в лютому, 17% - у березні. Останній показник - найнижчий за всю війну. Річард Верекер припускає, що значна частина нової техніки була втрачена і тепер її мало. Інша версія - у Путіна вирішили притримати спорядження, бо марять, що "все одно вже майже перемогли".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, коли настане кінець російському Енгельсу.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Парламент Румунії "мовчки" схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою 25 июня 2026
Скандальна пропозиція ультраправих пройшла через парламентську процедуру автоматично, оскільки депутати пропустили строки її обговорення. Тепер слово за Сенатом.
Ідеальний продукт для жінок віком 40+ 25 июня 2026
Якщо жінці вже виповнилося 40 років, то варто налягати на сочевицю.
Дієтологиня розповіла про користь вживання двох яблук в день для серця і імунітету 25 июня 2026
Дієтологиня Келлі Кеннеді розповіла, що вживання двох яблук в день здатне вберегти людину від проблем…