30 января 2015
Міжнародна група вчених прийшла до висновку, що знайдена в прибережних водах островів Пенху (Тайвань) щелепна кістка належить представнику досі невідомого виду первісних людей, що жили щонайменше 10 000 років тому.
Досі були відомі три види первісних людей: яванська людина (він же пикантроп), пекінська людина (синантроп) і людина флореська (також називають гобітом).
Представники цих видів не є предками сучасної людини, однак протягом якогось часу вони співіснували на землі, - пише "Вокруг света".
Нова людина, названа вченими людиною Пенху, можливо, якийсь час жила одночасно з ним: вчені припускають, що їй менше 19 000, але понад 10 000 років. Точніше вік визначити поки не вдалося. Кістка древньої людини являє собою праву частину нижньої щелепи зі збереженими корінними зубами. Стать, вік або розмір тіла з цього шматка щелепи визначити не вдалося.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, якою була наречена найбагатшої людини у світі задовго до знайомства з майбутнім чоловіком 19 июня 2025
Скромно жила та мала інше імʼя: якою була наречена найбагатшої людини у світі задовго до знайомства з майбутнім чоловіком. Фото Вона вела зовсім інше життя, далеке від розкоші та всесвітньої уваги
Макрон анонсував "потужні" санкції проти РФ 18 июня 2025
Євросоюз готує значно потужніші санкції проти Росії, ніж ті, що нині діють у Сполучених Штатах.
ЄС передумали знижувати стелю цін на нафту РФ - ЗМІ 18 июня 2025
Зростання світових цін на нафту останніми днями зменшило актуальність попередніх планів ЄС щодо зниження граничних цін на російську нафту.