30 ноября 2023
Національний координаційний штаб кібербезпеки виявив розсилку електронних листів від органів державної влади. Домени, з яких велося відправлення, створені нещодавно і є фейковими. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
Так, від імені МОЗ України йде спам про нібито дефіцит ліків у країні та з рекомендаціями щодо народної медицини. Від Міністерства аграрної політики та продовольства мусується пост про значні втрати в аграрному секторі та з рецептами з дикорослих трав. Від Мінрегіону - про ймовірні перебої з опаленням/електрикою та порадами про виживання в таких умовах.
"Варто зазначити, що подібні електронні листи не містять шкідливих посилань чи вірусів і використовуються виключно для інформаційно-психологічного впливу на населення", - зазначають у ЦПД.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Росія збирає дані українців через сайти-фейки.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рот у шоколаді, а зуби "складені" в сумку: "інсайдер" шокував, у якому стані українську модель Ковальчук знайшли в Дубаї 8 апреля 2025
Рот у шоколаді, а зуби "складені" в сумку: "інсайдер" шокував, у якому стані українську модель Ковальчук знайшли в Дубаї За його словами, поліція приховує правдиву інформацію
У Вашингтоні відбувся мітинг на підтримку України 8 апреля 2025
Представники усіх 50 штатів зібралися біля меморіалу Лінкольна, щоб донести свою позицію владі США.
Українські блогерки організували "сходку" в Одесі в День жалоби та нарвалися на хейт 8 апреля 2025
Українські блогерки організували "сходку" в Одесі в День жалоби та нарвалися на хейт: довелося втрутитися поліції Інфлюенсерки знайшли виправдання