23 февраля 2013
Экран гаджета, который вероятнее всего будет назван iWatch, будет сенсорным, а возможность сгибаться призвана гарантировать пользователю максимальный комфорт.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
focus.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Bloomberg дізнався, де і коли Samsung представить свій перший трьохстворчатий складний телефон 17 октября 2025
Компанія Samsung Electronics представить свій перший смартфон з потрійним складним екраном на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), який відбудеться в кінці цього місяця в Південній Кореї, повідомляє Bloomberg. За даними джерела ресурсу, пристрій буде продемонстровано на виставці передових корейських технологій в рамках заходу.
3D, штучний інтелект та кентаври: Полякова презентувала англомовний трек "Warrior" 17 октября 2025
Оля Полякова, яка раптом зібралася поборотися за право представити Україну на Євробаченні 2026, презентувала англомовний трек "Warrior". Це перша пісня з майбутнього англомовного альбому виконавиці.
Гендиректор Ford визнав: епоха електромобілів стихає, гібриди знову лідери 17 октября 2025
Гендиректор Ford визнав: епоха електромобілів стихає, гібриди знову лідери